Зняття депозитів, штрафи за кредити і інтервенції долара: в НБУ зробили заяву

logo


В Італії, яка терпить лихо через пандемію коронавірусу COVID-19, сталося вбивство на ґрунті зараження коронавірусом. Однак під час розслідування обставин правоохоронцями, причина, можливо, була в іншому.

Про злочин на італійській Сицилії розповіло видання Daily Mail. Повідомляється, що 28-річний медбрат Антоніо Де Пейс задушив свою подругу, студентку лікувального факультету 27-річну Лорену Куаранту за те, що вона заразила його коронавірусом.

Трагедія відбулася в місті Мессіна. Пара працювала в одній з лікарень, куди була направлена   для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом. Незадовго до загибелі Лорена в соціальній мережі Facebook опублікувала повідомлення, в якому прокоментувала смерть від коронавірусу 41-річного лікаря.

«Зараз, як ніколи, нам потрібно продемонструвати відповідальність і любов до життя. Ви повинні проявляти повагу до себе, своїх родин і країні», — написала вона. — «Ви повинні думати і пам’ятати про тих, хто щодня присвячує своє життя догляду за хворими. Давайте всі разом залишимося вдома. Давайте уникнемо того, що наступний хворий — це ваша кохана людина або ви самі».

Як стало відомо, у вівторок, 31 березня, 28-річний Антоніо Де Пейс подзвонив в поліцію і повідомив, що він убив свою партнерку, 27-річну Лорену Куаранту. Після цього хлопець порізав собі вени. Поліція по приїзду виявила його з закривавленими зап’ястями. Де Пейс був доставлений у госпіталь, де медики його врятували.

Як повідомили правоохоронці, чоловік сказав, що вбив дівчину, тому що вона «заразила його коронавірусом». Однак, як зазначає видання Zoom24, попередні тести стверджують, що ні він, ні його партнерка не були інфіковані. Декан Мессинського університету Сальваторе Куццокреа, повідомив, що Лорена буде нагороджена медичним ступенем посмертно, щоб проявити повагу.

Раніше ASPI news повідомляло, що Чернівецьку область закривають на в’їзд та виїзд. Також стало відомо, що українці перестали розкуповувати гречку і цукор.