ЗМІ розповіли, як українська влада бездарно використовує транші ЄС

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: ЄС

В Україні спостерігається брак проектів під донорські кошти, а також недостатньо агентств для їх освоєння, в зв’язку з чим наша країна не може реалізувати мільйони доларів допомоги, що надається західними країнами.

1214_864.jpg (38.55 Kb)

Про це повідомляється в матеріалі Deutsche Welle. В тому числі, зазначається, що, за інформацією Мінфіну, протягом періоду незалежності обсяги міжнародної допомоги Україні склали 44 млрд. Доларів і понад 15,6 млрд. євро.

Разом з тим, розмір щорічної фінансової допомоги від Євросоюзу виріс з 47 млн ​​євро в 2002 році до 242 млн євро в 2014-му. В цілому, за три останні роки Євросоюз надав Україні понад 12 млрд. євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін відклав підвищення «мінімалки» до 4200 гривень

За словами глави департаменту Єврокомісії з питань розширення та сусідства Катерини Матерновой, через нездатність вчасно і правильно впроваджувати необхідні проекти за останні роки наша країна не змогла отримати п’ять мільярдів євро. «Та проблема є характерною для нашої співпраці з Сомалі та іншими країнами Африки, але також і для України, Молдови та Грузії», — сказала Матернова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Читайте также: