Зеленський назвав умови, виконавши які іноземці зможуть отримати допуск до ринку землі

logo


В Україні готові захищати договори про тривалу оренду землі іноземними компаніями, що давно працюють на ринку. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з бізнесів у Хмельницькій області в середу, 3 червня.

Глава держави підкреслив, що потрібно дати всім можливості на придбання землі, пише видання «Кореспондент». Однак, до цього можна прийти тільки після виконання ряду рішень.

«Правильно, щоб у всіх була можливість, звичайно ж, купувати землю. Це обов’язково буде після певних рішень. Але при цьому ви повинні теж знати, що ми не могли відкрити покупку землі для всіх, включаючи іноземні компанії. Тому що, Ви ж самі говорите про рівні умови. А іноземні компанії мають умови зовсім інші», — зазначив президент.

Зеленський підкреслив, що в Україні планується кредитування фермерів під 2%, після чого ринок можна буде відкрити для всіх. «При цьому ми готові захищати договори тривалої оренди та іноземні компанії, які давно на нашому ринку», — заявив президент України.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський підписав указ про створення Ради з питань розвитку вищої освіти. Також він визначив завдання для Кабінету Міністрів України, які необхідно виконати для поліпшення якості освіти в країні, пише ASPI news.

Також повідомлялося, що після праймеріз кандидатів від «Слуги народу» на посаду мера Києва, в яких братимуть участь від 4 до 6 осіб, фракція визначиться з остаточним переліком на окремому засіданні. Відбирати ж основного кандидата від «Слуги народу» буде особисто президент Володимир Зеленський разом з партійним керівництвом і представниками офісу президента.