Зеленський доручив Кабміну розвивати українські Карпати

logo


Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів затвердити програму розвитку регіону українських Карпат. Про це йдеться у відповідному указі.

«Затвердити у двомісячний строк Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат», — йдеться в указі. Крім того, Зеленський доручив уряду передбачити у законопроекті про державний бюджет необхідні для реалізації цієї програми кошти.

У неділю Зеленський розповів, кого хоче бачити на посаді прем’єр-міністра. Ця людина, на його думку, має бути професійним економістом та не бути політиком.Пізніше кандидат у депутати Верховної Ради від «Слуги народу» Давид Арахамія допустив призначення прем’єр-міністром секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександра Данилюка, глави НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва або виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка.Пізніше theБабелю з власних джерел стало відомо, що консультації щодо посади майбутнього премʼєр-міністра ведуться із заступником виконавчого директора Міжнародного валютного фонду В’ячеславом Рашкованом, Андрієм Коболєвим, Юрієм Вітренком і заступником голови Офісу президента з економічних питань Андрієм Гончаруком.