Зеленський – бізнесу: Я і уряд виконуємо роботу, яку у Європі вже просто не виконують

logo


1046 переглядів

Президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками бізнес-асоціацій України.

Джерело: сайт президента

Пряма мова Зеленського: «Чому ми придумуємо інвестиційні програми? Для того щоб ви вже зараз почувалися безпечно в Україні, щоб ваш бізнес був захищеним…

Щодня ми робимо все для того, щоб країна ставала привабливішою саме для бізнесу. Ми зараз займаємося всім – ми виконуємо роботу, яку в сучасній європейській державі президент і уряд вже просто не виконують.

Але зараз ми «чистимо» Україну від усього бруду, а його дуже багато. Та ви можете допомагати нам, відкриваючи нові офіси та проєкти».

Деталі: За його словами, команда президента готова вислухати пропозиції законодавчих змін, які могли би покращити бізнес-клімат.

 

ФОТО: ОПУ

Нагадаємо:

Зеленський заявив, що інвесторам, які приватизують одне з виставлених на продаж держпідприємств, купивши його за понад 10 млн доларів, держава надаватиме податкові канікули на 5 років. Крім того, за словами президента, з інвесторами, які вкладуть в Україні понад 100 млн доларів, держава укладатиме додаткові договори, відповідно до яких за кожним таким інвестором закріплять персонального радника. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін планує надавати персональних менеджерів («інвестиційних нянь») не лише вкладникам понад 100 мільйонів доларів, а й тим, хто вже працює в країні, зокрема, великим українським інвесторам.