Завод Порошенка поставляв акумулятори для Кримського моста

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Порошенко

Кримський міст, відкритий для автомобільного руху 15 травня, був побудований за допомогою техніки, обладнаної акумуляторами «ІСТА», що виготовляються дніпровським заводом «Енергоавтоматика», який належить президенту України Петру Порошенко.

35_1462383632_142873_porosh.jpg (46.87 Kb)

Про це стало відомо ще влітку 2017 року.

Робітники, які займалися будівництвом Кримського моста, ще раз розповіли, яку техніку вони використовували при будівництві. «Я був дуже здивований, коли побачив під капотом самоскида, на якому я працював, український акумулятор. Спочатку взяла гордість, але потім почав розуміти, що неправильно продавати взагалі що-небудь країні, яка відібрала у нас землю і яка веде з нами війну », — розповідав журналістам Дмитро Пігулко, уродженець Чернігова, який працював водієм на будівництві в 2017 році. Завод «Енергоавтоматика» належить інвестфонду «Прайм ессетс Капітал», який очолює Петро Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін ускладнив отримання субсидії для українців

Нагадаємо, що перед виборами Порошенко обіцяв відмовитися від бізнесу, проте його фабрика «Рошен» у російському Липецьку працювала і після виборів, причому закрили її зовсім недавно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Читайте также: