Запорізький завод Григоришина розпочав процедуру банкрутства

logo


Господарський суд Запорізької області відкрив провадження у справі про банкрутство ПрАТ Запоріжтрансформатор
 

Запорізький завод Григоришина розпочав п…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідну ухвалу суду.

Із заявою про порушення справи про банкрутство Запоріжтрансформатора до суду звернувся генеральний директор підприємства Ігор Клейнер. Керівник заводу вказав, що фінансовий стан підприємства має усі ознаки неплатоспроможності, боржник перебуває у стані, коли задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов’язань у повному обсязі перед іншими кредиторами (загроза неплатоспроможності).

Суд прийняв заяву до розгляду, для виконання повноважень розпорядника майна у справі про банкрутство автоматизованою системою визначено кандидатуру арбітражного керуючого. По справі про банкрутство вже відбулося підготовче засідання.

Запоріжтрансформатор – одне з провідних підприємств краю та один із найбільших в Європі виробників силових масляних трансформаторів і електричних реакторів. На підприємстві працює 3500 осіб. З 2001 року «ЗТР» входить у фінансово-промислову групу «Енергетичний стандарт» бізнесмена Костянтина Григоришина.

Нагадаємо, заяву про банкуртство також подало «Луганське енергетичне об’єднання», яке пов’язують з Костянтином Григоришиним.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;