Заморожена реформа. Суд заблокував конкурс на посади членів Нацкомісії, що регулює тарифи

logo


Нардеп, яка стежить за процесом, нарікає, що суд ухвалив поспішне рішення.

Заступник голови Нацкомісії з питань регулювання тарифів Антон Гудаченко через суд заблокував проведення конкурсу з обрання членів НКРЕ.

До цього і Гудаченко, і чинний голова НКРЕ Дмитро Вовк не пройшли конкурсу на повторне обрання, адже не мали достатнього досвіду — їм не вистачило 5-річного стажу роботи.

ВідеоПідлеглий голови НКРЕКП заблокував проведення конкурсу з обрання членів нацкомісії

Заступник голови комісії з питань регулювання тарифів Антон Гудаченко через суд заблокував проведення конкурсу з обрання членів нацкомісії. До цього і Гудаченко, і чинний голова Дмитро Вовк не пройшли конкурсу на повторне обрання, адже не мали достатнього досвіду — їм не вистачило 5-річного стажу роботи. Суд зупинив роботу комісії з набору кандидатів до вирішення суперечок. 

Підлеглий голови НКРЕКП заблокував проведення конкурсу з обрання членів нацкомісії

Суд зупинив роботу комісії з набору кандидатів до вирішення суперечок. 

«Заяви про те, що нібито порушені права заявника ще немає. Але суд, не довго думаючи і не сильно інформуючи інших зацікавлених або відповідальних сторін, вирішив: що почекає та реформа. Хай почекає регулятор, ліцензіати, політики, прості громадяни та 20 кандидатів, які беруть участь у другому конкурсі», — прокоментувала ситуацію народний депутат Ольга Бєлькова на своїй сторінці в Facebook .

ВідеоЯк живе голова НКРЕ, поки українці платять за комуналку шалені гроші

Представники парламенту, уряду та президента, а також експерти розглядають заявки на посаду голови Нацкомісіії по регулюванню енергетики — НКРЕ. Той, кому вони віддадуть головне крісло — визначатиме ціну у ваших платіжках за комуналку. Серед інших робити це, напевно, мріє і найскандальніший кандидат — Дмитро Вовк. Дійсний очільник НКРЕ, що за 3,5 року на цій посаді відзначився введенням, мабуть, найкорупційнішого тарифу — «Роттердам +».

Як живе голова НКРЕ, поки українці платять за комуналку шалені гроші

Зазначимо, що конкурс триває більше місяця. Зареєстровано 69 кандидатів, які мали визначати тарифну політику в комунальній галузі та електроенергетики. У другий тур пройшло 20 з них.

Примітно, що саме під час роботи Дмитра Вовка і Антона Гудаченка в комісії була запроваджена формула «Роттердам+», яка, на думку експертів, містить корупційну складову.

Читайте также: