Законопроєкт про ринок землі в редакції монобільшості — це розбазарювання українських земель — нардеп

Фракція «Європейська Солідарність» не підтримуватиме проєкт закону про ринок землі в існуючий редакції, адже його мета – розпродаж українських земель латифундистам.

Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі журналістам.

«Це не законопроєкт про ринок землі. Це законопроєкт про розпродаж, про розбазарювання українських земель. Він не може бути підтриманий. У разі якщо цей законопроєкт буде ухвалено в існуючий редакції – українська земля перейде в руки латифундистів, спекулянтів, в руки кого завгодно, тільки не в руки українського селянина», – наголосив політик.

Олег Синютка підкреслив, що фракція «Європейська Солідарність» загалом підтримує ринок землі, але за умови формування цивілізованого ринку з чіткими правилами та обмеженнями монополії.

«Слуги народу» пояснюють, що цей закон потрібен для того, аби відкрити можливість продавати землю, Але тут головне питання: хто її зможе купити й за скільки?

Цей законопроєкт повинен виконати дві функції: по-перше, створити ефективного вітчизняного власника, який буде володіти й розпоряджатися своєю землею. І по-друге, цей закон має створювати додану вартість, що дасть змогу підвищити пенсії та заробітні плати», – зауважив народний депутат.

Раніше у Кабміні назвали можливі строки прийняття закону про ринок землі.

Співголова фракції «Європейської Солідарності» Артур Герасимов повідомив, що Аграрний комітет не надав можливості представникам опозиції захистити свої поправки до законопроєкту про ринок землі, ухваленому у першому читанні.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.