Законопроект про нацбезпеку зобов’язує облгази подати «Нафтогазу» інформацію про всіх споживачів газу в країні, — Вінник

logo


16:19 19.06.2018

Законопроект про нацбезпеку зобов'язує облгази подати "Нафтогазу" інформацію про всіх споживачів газу в країні, - Вінник

Одна з поправок до другого читання законопроекту про національну безпеку передбачає створення в НАК «Нафтогаз України» єдиної бази споживачів газу, інформацію про яких повинні будуть передати облгази.

Глава робочої групи з підготовки законопроекту до другого читання, секретар комітету з питань національної безпеки Іван Вінник на засіданні комітету у вівторок озвучив відповідну поправку. Комітет схвалив проект закону, рекомендував парламенту ухвалити його з урахуванням даної пропозиції.

«Фактично це призведе до того, що після цього ухвалення (в такій редакції законопроекту — ІФ) протягом місяця НАК» Нафтогаз України «отримає інформацію про всіх споживачів газу», — пояснив він журналістам після засідання комітету.

«Облгази зобов’язані будуть всі свої підключення, інформацію про лічильники, їх номери, прізвища, адреси, де вони встановлені та інше передати в НАК «Нафтогаз». Він створить свою базу, а далі буде порівнювати з іншими реєстрами», — пояснив нардеп.