Захист Януковича просить Оболонський суд забезпечити публічність процесу у справі про держзраду

logo


Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк звернувся до Оболонського районного суду Києва із заявою про забезпечення публічності судового розгляду кримінального провадження стосовно свого підзахисного, звинувачуваного у державній зраді.

Як повідомляє прес-служба адвокатського об’єднання «Aver Lex», заяву було направлено до суду ще 12 квітня.

«Захист Віктора Януковича повністю підтримує публічність процесу, зацікавлений у можливості журналістів побачити процес на власні очі, розібратися в деталях, зробити на підставі побаченого об’єктивні висновки і отримати іншу необхідну інформацію у справі безпосередньо від учасників змагального процесу», — наголошується в повідомленні.

4 травня Оболонський райсуд Києва проведе перше підготовче засідання з розгляду кримінального провадження стосовно В.Януковича, якого звинувачують у кримінальних правопорушення, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 3 ст. 110 (зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків), ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни або агресивних воєнних дій), ч. 5 ст. 27 (йдеться про співучасть у злочині) Кримінального кодексу України.