За минулий рік «Миколаївський Суднобудівний Завод» відремонтував 8 суден та кораблів

logo


За минулий рік «Миколаївський Суднобудівний Завод» (колишній «Завод ім. 61 комунара»), що входить до складу ДК «Укроборонпром», відремонтував 8 суден та кораблів.

За інформацією MILITARY NAVIGATOR, у 2018 році на «Миколаївський суднобудівний завод» за чергою заходу на ремонт були направлені:

1) Малий броньований артилерійський катер «Бердянськ»2) Малий броньований артилерійський катер «Аккерман»3) Великий гідрографічний катер БГК4) Гідрографічне судно ГС-825) Лоцманський катер ЛК-1156) Лоцманський катер «Михайло Сніцар»7) Ракетний катер «Прилуки»8) Буксир «Володимир Іванов»

Нагадаємо, що «Укроборонпром» відновив стабільну роботу «Миколаївського суднобудівного заводу» у середині 2018 року. Підприємство отримало головне – стабільну роботу, вчасне виконання якої дозволило стабілізувати виплати заробітної плати та виплати заборгованості. Завдяки виділенню коштів з боку держконцерну було виплачено 1,9 млн грн заборгованої зарплатні робітникам заводу.

Окрім того, «Миколаївській суднобудівний завод», отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства. З 1 липня 2018 року впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.