За 3 роки комісія стала більш прозорою, незалежною і професійною, — голова НКРЕКУ Вовк

logo


За 3 роки комісія стала більш прозорою, незалежною і професійною - голова НКРЕКУ Вовк Дмитро Вовк розповів про позитивні зміни в НКРЕКУ. Фото: Voxukraine

Голова Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Дмитро Вовк заявив, що за 3 роки регулятор став більш прозорим, незалежним і професійним. Про це він заявив журналістам під час підведення підсумків своєї роботи, передають Українські Новини.

«За 3 роки хотів би виділити три тези, що змінилося в комісії: прозорість (стало більше інформації про роботу комісії), незалежність (мій підхід дав людям незалежність в їх роботі від апарату до членів НКРЕКУ), професійність (апарат НКРЕКУ став більш професійний) «, — заявив Вовк.

За його словами, повернення до старої системи, яка була до 2014 року, практично неможливе.

«Одним з факторів підвищення професіоналізму є підвищення середньої заробітної плати апарату до 25 тисяч гривень», — додав Вовк.

Він уточнив, що зараз в НКРЕКУ постійно діють курси англійської мови.

«Вони (працівники апарату НКРЕКУ) сильніші, ніж працівники в інших органах влади. Відбулося професійне зростання», — заявив Вовк.

Вовк додав, що при його приході в НКРЕКУ, в самій комісії не було електронного документообігу.

Також голова НКРЕКУ озвучив пріоритети і досягнення комісії за 2017 рік: забезпечення відкритої та прозорої діяльності НКРЕКУ; імплементацій положень законодавства ЄС; децентралізація системи регулювання сфери комунальних послуг; сприяння розвитку виробництва енергії з поновлюваних джерел; захист прав споживачів; забезпечення високого рівня розрахунків за енергоресурси; ліцензійний контроль; діалог регулятора з громадськістю.

Президент Петро Порошенко призначив Вовка тимчасово виконуючим обов’язки голови НКРЕКУ в грудні 2014 року, а з червня 2015 — головою НКРЕКУ.

Відповідно до Закону «Про НКРЕКУ» повноваження Вовка як голови регулятора закінчуються 26 травня.

×