З Кременчука на Франківщину запустять прямий поїзд

logo


Укрзалізниця поїздом з’єднає Кременчук із Прикарпаттям. Мешканці центральної України зможуть дістатися до Львова та Прикарпаття без пересадок. З 16 червня поїзд № 143/144 Київ – Івано-Франківськ, Ворохта вирушатиме з Кременчука. Він курсуватиме через день по парних числах у напрямку Ворохти, по непарних – у напрямку Кременчука.

Кременчук– важливий промисловий центр Полтавщини, що входить у десятку найбільших агломерацій України. Завдяки новому, подовженому маршруту поїзд з’єднає Кременчук із Вінницею, Хмельницьким, Тернополем, Львовом, Івано-Франківськом та рекреаційною зоною українських Карпат. Також залізничне сполучення із Західною Україною отримають мешканці прилеглих районів та міст Хорол, Ромодан, Бориспіль та інших, – прокоментував в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Поїзд вирушатимез Кременчука о 13:40, прибуватиме до Києвао 19:50. З Києва поїзд відправлятиметься о 20:19, до Львова прибуватиме о 06:10, до Івано-Франківська – о 08:55, до Ворохти – об 11:58.

У зворотному напрямку з Ворохти поїзд вирушатиме о 13:50, з Івано-Франківська – о 17:01, зі Львова – о 19:45,у Київ прибуватиме о 06:12, у Кременчук – о 12:10.

Читайте також: Укрзалізниця призначила додатковий поїзд до Франківська на свято Трійці

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

За минулий тиждень народилося 30 маленьких франківців

Вулицю Ленкавського планують з «танкодрому» перетворити на одну з найк…

Франківцям проведуть майстер-клас зі створення та просування каналу в Telegram

Коли франківські патрульні оформляли п`яного водія, незнайомець накинувся на них…

Загрузка…