З 26 березня Луганщина може залишитись без води і опалення

logo


КИЇВ. 15 березня. УНН. Найбільший постачальник води Луганщини нарощує заборгованість за електроенергію і вже 26 березня може бути знеструмлений. Про це повідомляє УНН з посиланням на заяву «Луганського енергетичного об’єднання» у Facebook.

«Заборгованість сформована на комунальному підприємстві в результаті тривалого періоду безвідповідальності з боку керівників, і ігнорування ними свого обов’зку оплачувати споживання електроенергії», — йдеться в заяві.

Лисичанський водоканал може бути знеструмлений вже о 9:00 26 березня — така інформація надійшла до ЛЕО від держпідприємства «Укрінтеренерго».

Наразі Лисичанський водоканал не може заключити договір з альтернативним поставником електроенергії через нестачу коштів для передоплати, а місцеві органи влади не змогли вирішити питання про фінансування постачальника води.

«Це означає, що мешканці Лисичанська можуть залишитися не тільки без питної води, а й без централізованого опалення, у зв’язку з зупинкою котелень КП «Лисичанськтепломережа», — розповіли в ЛЕО.

Нагадаємо, на початку листопада 2018 року у Лисичанську відновили водо- і теплопостачання після знеструмлення об’єктів «Лисичанськводоканалу» через заборгованість. 

Жителі частини Лисичанська і низки навколишніх містечок залишилися без водопостачання через відключення «Лисичанськводоканалу» від електроенергії.