Ще два банки приєдналися до системи BankID

logo


Ще два банки приєдналися до системи BankID - Ще два банки приєдналися до системи BankID

Ще два банки приєдналися до системи BankID

До системи BankID НБУ приєдналися ще два банки — Акордбанк і Асвіо Банк. Тепер у системі 17 банків.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Клієнти Акордбанку і Асвіо Банку отримали можливість дистанційного доступу до фінансових, адміністративних та комерційних послуг через систему віддаленої ідентифікації BankID НБУ.

Раніше в цьому місяці до системи приєднався OTP Bank, а 19 березня — Приватбанк.

Крім того, з початку 2020 року до системи BankID НБУ долучилися Міністерство цифрової трансформації і ще вісім абонентів, які надають послуги.

У цілому нині система нараховує 40 учасників: 17 банків (ПриватБанк, Ощадбанк, Альфа банк, ПУМБ, Monobank (Універсал Банк), OTP Банк, А-Банк, банк Альянс, банк ФОРВАРД, банк “Південний”, Кредобанк, Радабанк, Мотор – банк, банк Восток, Ідея Банк, Акордбанк та Асвіо Банк) і 23 небанківських установ (портали послуг).

НБУ розпочав реалізацію проєкту BankID у 2015 році. Впровадження системи спрямоване на створення можливості здійснення банками України електронної дистанційної ідентифікації клієнтів і надання громадянам України віддаленого доступу до багатьох державних і адміністративних послуг. На даний час НБУ є власником системи і регулює відносини між її учасниками. Підключення до системи BankID для українських банків, державних установ і комерційних підприємств — безкоштовне.

 BankID – це система Національного банку для дистанційної електронної ідентифікації фізичних осіб. З її допомогою користувачі можуть легко і безпечно отримувати віддалений доступ до адміністративних (державних), фінансових, комерційних та інших послуг.