Ще 2 чартерних рейси літатимуть з Чернівців до Анталії

logo


Сьогодні туроператор TPG презентував рейс «Чернівці-Анталія». Літак літатиме двічі на тиждень у середу та суботу, в першій половині дня. 

Як розповів Борис Морський, директор аеропорту «Чернівці», туристичний сезон у розпалі і бажаючих летіти на відпочинок саме з чернівецького летовища багато.

— На Анталію маємо 3 туроператори, 3 авіакомпанії, які виконують рейси 5 разів на тиждень. І літаки практично на 100% завантажені, — каже Борис Морський. — Окрім цього, є прямий авіарейс до Шарм-ель-Шейху (Єгипет). Також авіакомпанія «МАУ» виконує двічі на тиждень переліт до Бергамо та щоденно — до Києва.

Читайте ще: Рейс Чернівці-Анталія запустила МАУ

На сьогодні аеропорт «Чернівці» може приймати тільки Boeing 737-500 та Boeing 737-300, а також Embraer 190. Таку техніку в Україні мають лічені авіакомпанії, які, власне, і виконують ці рейси.

— Чернівці, безумовно, зацікавлене у роботі аеропорту та збільшенні кількості рейсів, — зазначив Олексій Каспрук, міський голова. — Перш за все це — комфорт чернівчан, їм уже не потрібно їхати в інші міста для перельоту на відпочинок. По-друге, кожен рейс — це додаткові кошти для летовища, які вкладаються у його розвиток. 

Вам буде цікаво: Чернівці — Анталія. Перший літак полетів