Всіма улюбленій компанії вліпили штраф за плагіат Roshen

logo


Члени антимонопольного комітету України ввели штраф компанії «Київський Булочно-кондитерський комбінат», що входить до холдингу «Київхліб». Причиною тому стало використання упаковки, схожої по оформленню на упаковку кондитерської корпорації Roshen. Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Так, оштрафовано ТОВ «Київський БКК» на 326 тис. грн за вчинення порушення, передбаченого статтею закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» за допомогою використання товариством господарської діяльності оформлення упаковки, схожої на оформлення упаковки виробництва дочірнього підприємства «Кондитерська корпорація Roshen».

При цьому АМКУ не уточнює назву товару, про який йде мова.

Раніше, в 2017 році АМКУ оштрафував компанію «Київхліб» на 219 тис. грн за оформлення упаковки для торта «Казковий ключик», схожий на оформлення торта «Золотий ключик» від Roshen.

Кондитерська корпорація Roshen подала у суд на мережу гіпермаркетів «Ашан» через права інтелектуальної власності при випуску продукції під торговою маркою «Київський торт» і «торт Київський».

Нагадаємо, за мотивами всесвіту Гаррі Потера, українці зробили набір забавних фотоколажів із президентом України Петром Порошенком та іншими відомими українськими політиками.

Іронічна добірка фотожаб опублікована на сторінці спільноти Харків LIVE в Facebook.

Крім того, господарський суд Києва заборонив конкуренту торгової марки Roshen «ТОВ Белларія» використовувати назву «Київський торт» або «торт Київський». Крім назви популярних ласощів, іншим ТМ заборонено також використовувати елементи дизайну упаковки такі, як листя каштана.

Всі наявні у підприємства упаковки і етикетки, які порушують заборону, суд постановив знищити, оскільки їх легко сплутати з упаковкою Київського торта Roshen.

Дивіться сюжет про випічку

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.uа», заводи Roshen знайшли в несподіваному місці.