«Волиньприродресурсу» не дають працювати через вказівку Порошенка, – Ігор Палиця

logo


КП «Волиньприродресурс» не може розпочати роботу з легального видобутку корисних копалин та наповнювати бюджет області за рахунок сплати податків через розпорядження президента.

Про це йшлося під час програми «Відкрита влада» ТРК «Аверс» 31 травня.

Як пригадав голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, із попереднім очільником облдержадміністрації Володимиром Гунчиком розмови щодо КП «Волиньприродресурс» важко назвати спілкуванням чи обговоренням – «це були скоріше емоції».

Із теперішнім головою ОДА Олександром Савченком мови про «Волиньприродресурс» і легальний видобуток бурштину поки не було.

«Але я прекрасно розумію, що це безперспективно, тому що президент відразу дав йому команду… До речі, коли він (голова ОДА, – ВН) виступав у Іваничах перед громадою, то зазначив, що йому сказано не дати працювати «Волиньприродресурсу». Прокурор Маневицького району теж каже, що не дасть працювати «Волиньприродресурсу», закликає усіх не співпрацювати з підприємством. Про це каже колишній обласний прокурор… Їм всім заборонено (дати можливість «Волиньприродресурсу» провадити легальний видобуток бурштину, – ВН)», – зазначив голова облради.

Читайте ще: «Волиньприродресурс» уже сплатив більше 8 млн податків

Тож Ігор Палиця резюмував, що поки немає сенсу спілкуватися щодо цього питання з очільником області, хіба «голова ОДА вирішить, що йому посада неважлива», натомість важливіше наповнення бюджету за рахунок сплачених податків.

Загрузка…