Влітку Limagrain запускає проект АгроПлатформи

logo


З нагоди ювілею компанія Limagrain запускає новий проект «АгроПлатформа Лімагрейн». Ідея концепту полягає в ознайомленні сільгоспвиробників з результати інноваційних технологій на селекційних напрацювань компанії, налагодженні діалогу між виробником та фермером.

Офіційний запуск агроплатформи запланований на 19 червня на базі демонстраційного центру на Вінниччині. На заході будуть представлені результати інноваційних технологій та десятирічних селекційних напрацювань компанії.

«АгроПлатформа Лімагрейн» — це місце для отримання нових знань, обміну досвідом, висвітлення проблематики сучасного ведення сільського господарства, реалізація науково-практичної програми: конференції, круглі столи, дискусії.

У компанії зазначають, всі заходи 2018 року відбуватимуться під слоганом — «насіння під будь-яким кутом», який розкриває комплексність підходу до кожного етапу агробізнесу.

«На відвідувачів чекає насичена ділова і розважальна програма, цікаві спікери та цінні призи за результатами набраних балів. А вже у серпні гості зможуть накопичувати бали за онлайн-реєстрацію та активність під час заходів і отримувати за це цінні призи», — зазначають у компанії.

Реєстрація на заходи відбуватиметься через мобільний додаток Lgseeds, який можна завантажити на AppStore та Play Market.