Влада хоче витратити 3 млн грн на рекламу «про успіхи реформ»

logo


Державний комітет телебачення і радіомовлення України має намір закупити послуги з проведення рекламної кампанії про результати впровадження реформ та інституційних перетворень у країні.

Про це свідчить сайт державних закупівель.

Згідно із повідомленням, Держкомтелерадіо планувало витратити на рекламні послуги 4,12 млн гривень. Зрештою перемогу в тендері здобуло ТОВ «Український інститут розвитку медіа». Компанія запропонувала надати відповідні послуги за 2,98 млн гривень.

Проведення кампанії заплановано на жовтень-грудень 2018 року. Вона повинна охопити всі регіони України, крім тимчасово окупованих територій.

Її мета – підвищення рівня поінформованості й розуміння широкими верствами населення можливостей і перспектив, які відкривають для України процеси європейської інтеграції, утвердження в суспільстві свідомої підтримки вступу країни в Європейський Союз.

Кампанія передбачає створення й трансляцію циклів тематичних теле- і радіопередач, виготовлення інформаційної продукції (відео-, візуальної, друкованої), її розміщення в ефірі загальнонаціональних та регіональних ЗМІ, у соцмережах та громадських місцях.

Нагадаємо, Міністерство інформаційної політики до кінця поточного року витратить 35 млн гривень на популяризацію України в іноземних медіа.