Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Грицак завершив роботу в НСТУ

logo


Заступник директора Павло Грицак завершив свою роботу в Національній суспільній телерадіокомпанії.

Як повідомляє прес-служба НСТУ, він написав заяву про звільнення за угодою сторін, яку адміністрація задовільнила.

Павло Грицак виконував обов’язки виконавчого продюсера пісенного конкурсу «Євробачення-2017», відповідав за підготовку й проведення конкурсу.

З 7 червня Павло Грицак опікувався документальним і фінансовим закриттям проекту «Євробачення-2017» на посаді заступника директора виконавчого центральної дирекції. Ця посада була утворена для підготовки й проведення «Євробачення» та після його звільнення буде ліквідована.

Напередодні Держаудитслужба заявила про передачу матеріалів ревізії правоохоронцям, які нададуть оцінку діям деяких посадовців «Національної суспільної телерадіокомпанії України», що були відповідальні за організацію і проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

У квітні журналісти програми «Схеми» повідомляли, що компанія «Артмакс Інжинірінг», яка отримала право на встановлення глядацьких трибун для «Євробачення-2017» за бюджетні гроші, пов’язана із виконавчим продюсером конкурсу Павлом Грицаком.

За даними журналістів, повторний тендер, на якому ця компанія виграла, був проведений після того, як НТКУ відмовилась підписувати контракт з переможцем попереднього конкурсу – німецькою компанією Nussli Ltd, «бо її європейські стандарти не відповідають українським нормам». Це сталося після того, як Павло Грицак був призначений на посаду.

Фірма «Артмакс Інжиніринг» отримала 23,1 мільйона гривень з бюджету за монтаж 6856 сидінь. Німецька компанія Nussli Ltd , яка перемогла на попередньому конкурсі, але згодом отримала відмову, пропонувала збудувати 9200 сидінь та ще 50 коментаторських кабін за приблизно 29,6 мільйонів гривень.

Сам Грицак заявляв, що не має зв’язків з фірмою, яка отримала підряд на встановлення глядацьких трибун на «Євробачення-2017».

Конкурс «Євробачення-2017» провели в Києві у травні цього року.

Читайте также: