Відомий винний завод пускають з молотка в Україні

logo


На сайті відкритих торгів Open Market оголосили про продаж винного заводу “Котнар”. Електронні торги відбуватимуться із пониженням ціни (редукціоном). Гранична вартість об’єкту встановлена на рівні не нижчому 29 млн 715 тис 323 гривень.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на mukachevo.net.

Зазначається, що якщо хтось з учасників оголосить про першу ставку, торги перейдуть у режим аукціону з підвищенням ціни і подальше зменшення актуальної ціни припиниться.

Зазначимо, СП “Котнар” засноване у 1996 році, а у 2008 році підприємство звело завод у селі Мужієво, здатний виробляти до 30 млн пляшок вина на рік. Крім того, підприємство має власні виноградники загальною площею 180 гектарів.

Нагадаємо, фонд державного майна України і китайська товарна біржа Bohai Commodity Exchange уклали договір купівлі-продажу 99,9% акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР).

Нагадаємо також, у Черкаській області завершилося будівництво заводу з виробництва меду. У регіоні був відкритий сучасний українсько-австрійський комплекс, який дозволить країні збільшити експорт меду за кордон в кілька разів.

Крім того, рівень споживання алкоголю на душу населення в Україні є одним з найвищих у світі і досягає близько 16 л абсолютного спирту. Натомість офіційна статистика говорить про 12,8 л за 2016 рік. Лише за офіційними даними в 2016 році від алкоголю помер 8631 українець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также: