Віце-прем’єр заявив про зупинку реформ в «Нафтогазі»

logo


этот материал доступен на русском

За його словами, керівництво компанії знає що потрібно робити для реформування НАК, але «комусь дуже вигідно зберегти статус-кво».

Ілюстрація REUTERS

Ілюстрація REUTERS

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко вважає, що протягом останнього року реформування Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» зупинилося і не рухається в напрямку відкритості, прозорості та європейської інтеграції.

Читайте такожРеформа ГТС: «Нафтогаз» залучивши консультантів PwC

Про це Розенко заявив в ефірі одного з телеканалів.

«На мою думку, протягом останнього року реформування НАК «Нафтогаз» зупинилося і не рухається в напрямку відкритості, прозорості та європейської інтеграції. Хоча всім відомо, як повинен розвиватися НАК «Нафтогаз», як його розділити. Але комусь дуже вигідно зберегти статус-кво, перечекати вибори, дочекатися новий уряд», — сказав він.

Як повідомляв УНІАН, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що «Нафтогаз» провалив програму з нарощування видобутку вітчизняного газу. Крім того, НАК досі не виконав відділення газотранспортних активів – анбандлинг.

Довідка УНІАН. НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти та газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через мережу АЗС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter