​Верховний Суд зупинив провадження у справі Романа Насірова до ДФС України до вирішення питання про відвід колегії суддів

logo


12 вересня 2019 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду продовжив розгляд касаційних скарг Акціонерного товариства «Укргазвидобування», Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України у справі за позовом Романа Насірова до Державної фіскальної служби України про встановлення наявності та відсутності повноважень позивача як суб’єкта владних повноважень.

Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

Під час судового засідання суддя-доповідач оголосила клопотання адвоката позивача, яке надійшло до канцелярії Суду напередодні, 11 вересня 2019 року, про відкладення розгляду справи через його участь в іншій справі у суді першої інстанції в іншій області України. У зв’язку з цим сьогодні в ході судового засідання позивач звернувся з клопотанням, зазначивши, що він потребує кваліфікованої правової допомоги саме цього адвоката і просив відкласти розгляд справи.

Інші учасники справи заперечували проти відкладення її розгляду.

Колегія суддів відмовила у задоволенні клопотання, мотивуючи це тим, що позивач та його адвокат були належним чином повідомлені про дату і час розгляду справи безпосередньо під час судового засідання, яке відбулося 22 серпня 2019 року.

Позивач, вважаючи, що порушено його право на захист, подав клопотання про відвід колегії суддів.

Суд дійшов висновку про необґрунтованість заявленого відводу, зупинив провадження у справі до вирішення питання про відвід суддею, котрий не входить до складу колегії суддів, що розглядає справу. Питання буде вирішено протягом двох днів.

Про дату і час наступного судового засідання в цій справі буде повідомлено додатково.

З рішеннями у справі № 826/7320/17 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://www.reyestr.court.gov.ua/.

Фото 5 канал