Верховна Рада проголосувала за підвищення пенсій

logo


46переглядів

3 жовтня 2017, 17:52

На сьогоднішньому пленарному засіданні Верховна Рада проголосувала за проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій.

Згідно з прийнятим рішенням, з 1 жовтня 2017 року рівень мінімальної пенсії підвищений на 150 грн – до 1452 грн.

За відповідне рішення проголосувало 288 народних депутатів. 

Перед голосуванням було розгялнуто 2150 правок, запропонованих нардепами.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман називав таку кількість правок “банальним затягуванням часу”, та очікував, що депутати підтримають підвищення пенсій.

«Окремі депутати подали дуже багато правок до кодексів, вже скільки днів розглядають, йдуть по кожній правці, чи потрібна вона чи ні. Згідно з законодавчою процедурою, вони ніби все роблять правильно. Та чи насправді це робиться з метою того, щоб, дійсно, вдосконалити кодекси?! Я сумніваюсь», – заявляв він.

Одним з головних аспектів реформи було підвищення мінімального рівня пенсій до 1452 гривень, що є не нижчим за прожитковий мінімум.

Нагадаємо також, що Всесвітній банк погодив з Україною спірні деталі пенсійної реформи.

«По більшості питань ми знайшли рішення. Є ще один, але думаю, що і по ньому ми домовимося», – сказала директор Світового банку по Україні, Молдові та Білорусі Сату Кахконен в ході презентації нового економічного огляду і макроекономічного прогнозу для України

Детальніше про нововведення прийнятогї пенсійної реформи дізнайтеся у спеціальному матеріалі Mind.

Читайте также: