Великий український девелопер купив будинок біля Софійського собору за $4 млн

logo


Одна з найбільших девелоперських компаній в Україні UDP придбала на аукціоні у департаменту комунальної власності Київської міської держадміністрації (КМДА) нежитлову будівлю, розташовану в провулку Георгіївський, 9 (а, а2) в Шевченківському районі Києва за 102,5 млн грн (близько $4 млн).

Як зазначається у відповіді департаменту комунальної власності КМДА на запит агентства Інтерфакс-Україна, дана будівля площею 3,8 тис. кв. м була включено до переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Києва та підлягають приватизації.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, власником 99,7% статутного капіталу компанії Глобал Інвест є КУА ЮДП Ессет Менеджмент, яке діє від свого імені і за рахунок ПЗНВІФ Міський квартал (станом на 8 червня компанія також володіє 67,3% в статутному капіталі компанії Юкрейніан Девелопмент Партнерс (UDP).

Крім того, за даними департаменту комунальної власності, на аукціоні також було продано нежитлова будівля по вул. Хрещатик, 44а компанії Вакус-Інвестментс за 32,3 млн грн

Крім того, за результатами аукціонів компанією Вердіс було приватизовано будівлю площею 435 кв. м по вул. Басейна 1/2-а за 4,3 млн грн, а Кронкер Груп набуло за 5,9 млн грн будівля площею 460 кв. м по вул. Труханівська, 3а.

Глобал Інвест створено у 2004 році, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Кінцевим бенефіціаром виступає екс-гендиректор UDP Валерій Кодецький. В кінці 2017 року компанія оголосила про вихід В.Кодецкого зі складу UDP і вирішила сконцентруватися на розвитку компанії City One Development.

UDP — одна з найбільших девелоперських компаній в Україні, працює на ринку c 2002 року і реалізувала 11 проектів загальною площею 3 млн кв. м. Серед найбільш відомих — розвиток аеропорту Київ, будівництво столичних ТРЦ Ocean Plaza і ЖК RiverStone, Паркове місто.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Читайте также: