Вашингтон збільшить Україні фінансову допомогу на безпеку

logo


Вашингтон збільшить Україні фінансову допомогу на безпеку На розгляд американського Конгресу представили погоджений закон щодо асигнувань бюджету на поточний рік, передає replyua.net. У відповідності до даного документу, для програми допомоги України передбачається виділення мінімум 560 мільйонів американських доларів. Відповідна інформація розміщена на Facebook-сторінці прес-служба американського посольства в Україні.

Серед усього іншого, дипломати наголосили, що до завершення поточного фінансового року, тобто, до першого жовтня, уряд Сполучених Штатів повинен прийняти рішення щодо надання Україні мінімум 238 мільйонів доларів. «Не беручи до уваги кредитні гарантії, які поточного року поки не виносилися на розгляд (минулого року у бюджет закладались для досягнення даних цілей 275 мільйонів доларів), асигнування на інші програми допомоги передбачається навіть збільшення (на 27 мільйонів доларів, у порівнянні з минулим роком», — йдеться в повідомленні.

У той же самий час, представники посольства наголосили, що надані кошти для посилення можливостей оборони та безпеки України є тільки частиною від загальної суми 350 мільйонів доларів, яку повністю можна використати після 1 жовтня 2017 року.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter