В уряді запевнили: попри заяви МВФ ціну на газ для населення не піднімуть

logo


Кабмін не бачить причин для підвищення ціни на газ для населенняКабінет міністрів України не бачить об’єктивних підстав на підвищення ціни газу для населення, але веде перемовини з Міжнародним валютним фондом, у ході яких інформує фонд про виконання його вимог Україною. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон у ході першого засідання Координаційного центру із забезпечення

Кабінет міністрів України не бачить об’єктивних підстав на підвищення ціни газу для населення, але веде перемовини з Міжнародним валютним фондом, у ході яких інформує фонд про виконання його вимог Україною. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон у ході першого засідання Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогодні немає об’єктивних підстав на підвищення ціни газу для населення. Ведуться перемовини з МВФ про те, що Україна виконала вимоги МВФ. Зобов’язання, підписані з МВФ, будуть виконані», — сказав Кістіон.

Як повідомлялося, перший заступник глави МВФ Девід Ліптон заявив, що ціни на газ в Україні дуже низькі порівняно з сусідніми країнами.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд перегляне програму співробітництва з Україною при виконанні умов співпраці. 

Джерело: Укрінформ

Читайте также: