В Україні різко зросла кількість мільйонерів

logo


В Україні різко зросла кількість мільйонерів - today.ua

Як повідомили в Державній фіскальній службі (ДФС), в Україні різко зросла кількість мільйонерів. Якщо в 2018 році за підсумками деклараційної кампанії ДФС нарахувала 742 володаря мільйонного стану, то в 2019 році їх вже 1120.

Наймолодшому українському мільйонерові ще немає 18-ти. За отримані в 2018 році доходи юний мільйонер повинен буде внести в бюджет 121,8 тисячі гривень. А ось наймолодшою мільйонеркою стала 18-річна дівчина. Своїм багатством вона зобов’язана родичам – багатство вона отримала у спадщину. Також повідомляється, що найстаршому власникові мільйона цього року виповнилося 83 роки.

Найбільше з усіх мільйонерів заробив мешканець Дніпра, який задекларував 500 мільйонів гривень.

За даними ДФС, третина українських мільйонерів живе в Києві. А найменше – у Харківській та Дніпропетровській областях.

Як відзначають у ДФС, по структурі доходів мільйонерів 35 відсотків припадає на операції з обміну чи продажу майна, 24% – на отримання інших оподатковуваних доходів, а 20 відсотків з них заробили на оренді.

Нагадаємо, парламентські мільйонери, які мають житло у столиці, отримують компенсації від держави на оренду квартири. При цьому, близько 120 парламентаріїв з задекларували 170 мільйони заощаджень.