В Україні рекордно подорожчала капуста

logo


На тижні, що триває, українські виробники намагалися підвищувати ціни на капусту й у результаті, вже з нового року цей овоч встиг подорожчати у півтора рази.

Наразі фермери виставляють білокачанну капусту на гуртові ринки по ціні у 1,8-2,5 грн/кг, коли ж наприкінці минулого року капуста коштувала ще гривня за кіло, пише Народна Правда з посиланням на АПК-Інформ.

За словами експертів, подорожчанню сприяє як збільшення попиту, так і скорочення пропозицій, бо господарства вирішили “урізати” обсяги продажу, вважаючи існуючи ціни збитковими.

У результаті, ціни на капусту майже в половину перевищують її вартість в аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, наприкінці листопада минулого року помідори встановили своєрідний ціновий рекорд, досягнувши у вартості “космічних” показників.

Нагадаємо, оскільки на внутрішньому ринку склався дефіцит огірків, бо врожай у вітчизняних теплицях вже зібраний, то вартість іноземних огірків на гуртівнях шалено підскочила.

Нагадаємо, з початком осені ціни на продукти харчування “поповзли” вгору по всій Україні.

Більш докладно про те, чи лихоманитиме далі в Україні ринок харчів, читайте в матеріалі “Народної Правди”: “Майже, як в Європі: чи будуть дорожчати продукти харчування в Україні“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.