В Україні порахували, скільки сімей вказали нульові доходи для субсидій

logo


Близько 923 тисяч сімей при оформленні субсидії вказали в декларації, що не мають жодних доходів. При цьому 2,5 млн сімей і зовсім не переоформляли субсидію в літній період.

Близько 923 тисяч домогосподарств в Україні задекларували «нульові» доходи при оформленні субсидії, повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми бачимо недоліки, закладені в цю систему нарахування субсидій. Нагадую: близько 923 тис. домогосподарств в Україні показали «нульові» доходи. Тобто, якщо вірити цим людям, то вони жодної копійки взагалі на життя не мають», – сказав Рева під час Години запитань до уряду в парламенті.

У той же час Рева підкреслив, що 2,5 млн домогосподарств в літній період не звернулися за переоформленням субсидій. За словами міністра соціальної політики, в 2016 році до державного бюджету повернулося 15 млрд грн невикористаних коштів субсидії. У 2017 ця сума склала 8 млрд грн, а за підсумками першого півріччя поточного року досягла 5 млрд грн.

Українці отримали 5 млрд грн «зайвих» субсидій

Як ми писали раніше, Андрій Рева заявив, що українцям нарахували «зайвих» 5 млрд грн субсидій через завищені соціальні норми споживання газу, тому соцнорми необхідно привести у відповідність з реальним споживанням.