В Україні почали виробництво «розумного будинку», який зводиться за добу

logo


Всі зображення: PassivDom

В Україні запустилася франшиза компанії PassivDom, Фірма виготовляє автономні будинки, які споживають до 20 разів менше енергії, живляться виключно завдяки сонячним панелям та збирають воду з атмосфери. Засновник компанії PassivDom – український підприємець Максим Гербут. Про це повідомляє Greencubator.

Усією будівлею можна керувати в додатку. Конструкція будинку модульна і не передбачає фундаментів. Дім встановлюють одразу з меблями, кухнею, побутовою технікою, інтернетом, «розумним» дверним замком зі сканером відбитку пальців та іншим обладнанням. Зазначається також, що питна вода в будинку має антибактеріальний та антивірусний захист.

Розповідають, що за місяць можна виготовити п’ять-шість таких будинків із залученням 15 працівників. Передбачається випуск одно- та двомодульних конструкцій – для двох осіб та для сім’ї відповідно. Будинок доставляють впродовж дня.

Дім створюють за допомогою 3D-друку з композитного матеріалу, який містить вуглецеве- та скловолокно. Розробники повідомляють, що стіни будинка такі ж теплі, як звичайні цегляні завтовшки 7,3 метра. Також стверджують, що вікна PassivDom – найтепліші у світі.

Перші будинки в Україні планують встановлювати в жовтні. На сайті компанії діє запис на тест-драйв. В США вартість такого житла коливається від 90 до 359 тисяч доларів (2,3–9,4 мільйона гривень).

Читайте також: Український стартап, який виготовляє «сонячні жалюзі», отримав грант Єврокомісії на мільйон євро

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.