В Україні платники податків отримали можливість оформлювати товари на митниці в онлайн-режимі

logo


В Україні платники податків отримали можливість оформлювати товари на митниці в онлайн-режимі

Платники податків можуть оформлювати товари на митниці в режимі онлайн без присутності на пункті пропуску завдяки доопрацьованому програмному забезпеченню, повідомляється на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).

«Ми доопрацювали програмний продукт, в якому сьогодні працюють митники і всі суміжні служби, які представлені і здійснюють контроль у пунктах пропуску. І сьогодні платник податків за допомогою відповідного програмного забезпечення може в режимі онлайн з телефону, планшета або іншого пристрою фактично здійснювати всі процеси митного оформлення, не перебуваючи безпосереднього в пункті пропуску або на внутрішній митниці», — цитує прес-служба в.о. глави ДФС Мирослава Продана.

Крім того, платникам податків більше не потрібно надсилати відскановані документи кілька разів. Тепер поданий в інформаційну систему відсканований документ доступний в інформаційній системі для всіх контролюючих органів. При цьому слід вказувати код, номер і дату документа, а також номер справи, до якої він прикріплений, зазначає ДФС.

«Крім того, вже є підключення до глобальної системи контролю за контейнерними перевезеннями. Вже буквально 1 березня запущено першу припортову групу на Одеській митниці. Така сама група буде працювати в «Борисполі», — вказує ДФС.

Читайте также: