В Україні планується звільнити кількох високопосадовців

logo


В Україні планується звільнити кількох високопосадовцівЕксперт Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Окистюк заявив, що влада наразі розглядає кілька варіантів розвитку подій. Найперспективніший варіант, що розглядає експерт – це переформатування коаліції.

Окистюк впевнений, що при проведенні переформатування, найбільше шансів позбутись займаних посад мають міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик, начальник «Укрзалізниці» Войцех Балчун та міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Не виключено, що переформатування зачепить і віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка та виконуючу обов’язки міністра з охорони здоров’я Уляну Супрун.

Читати також: Нова коаліція заборонить розподіл посад по квотах

Крім цього, в уряді ще не визначились із кандидатом на посаду начальника Державної фіскальної служби, а також на посади голови Національної комісії регулювання енергетики та комунальних послуг і голови Фонду держмайна.Іншими варіантами розвитку подій, повідомив експерт, є заморожування ситуації на два роки і дострокові парламентські вибори.