В Україні найбільш швидко зростає ринок грошових переказів — TransferGo

logo


За даними компанії, Україна є найбільш швидко зростаючим ринком грошових переказів.

Про це йдеться в повідомленні TransferGo, яке є у розпорядженні Укрінформу.

«Україна є найбільш швидко зростаючим ринком. Протягом 2018 року кількість переказів в Україну через TransferGo склала 350 тисяч транзакцій. Було перераховано понад 70 мільйонів євро, що в 8 разів більше, ніж в 2017 році», — наголосили в TransferGo.

Зазначається, що на сьогодні понад 110 тисяч українських громадян, більша частина яких — це трудові мігранти в країнах Європи, є клієнтами TransferGo.

Для порівняння, загальна кількість користувачів сервісу в світі становить 900 тисяч. За шість років діяльності компанії клієнти TransferGo здійснили переказів на суму понад 1,3 мільярда євро.

Як відомо, TransferGo — це глобальний онлайн-сервіс, що забезпечує міжнародні грошові перекази в режимі реального часу. Компанія TransferGo була заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогодні компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії, США, Канади і Латинської Америки, має офіси в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі і Варшаві.

Співзасновник і генеральний директор TransferGo Даумантас Двілінкас в 2017 році був включений в рейтинг Forbes «30 Under 30», а компанія була номінована як «Найшвидше зростаючий стартап року» на TechCrunch Europa Awards 2018.

У грудні 2018 року TransferGo було названо одним із кращих учасників українського ринку FinTech.

Нещодавно компанія запустила версію мобільного додатка українською мовою.

Читайте також: Середня зарплата в Україні в грудні перевищила 10,5 тисячі — Урядовий портал

У грудні 2018 року TransferGo залучила фінансування на суму понад 17 мільйонів євро. Ці кошти компанія планує витратити на посилення своїх позицій у світі, особливо на українському ринку.