В.Путін заявив про продовження роботи нормандського формату

logo


КИЇВ. 2 травня. УНН. Робота в нормандському форматі щодо України буде продовжена після президентських виборів у Франції, Москва і Берлін виступають за неухильне виконання мінських угод, заявив президент Росії Володимир Путін за підсумками переговорів з канцлером ФРН Ангелою Меркель, передає УНН з посиланням на РІА Новости.

«Ми з пані Меркель знаходимося в постійному контакті і з іншими учасниками нормандського формату. Як ви знаєте, остання телефонна розмова в цьому форматі відбулася 17 квітня. Нормандская четвірка повинна і надалі активно займатися врегулюванням української «кризи». Тобто робота в цьому форматі буде продовжена і після президентських виборів у Франції, про що ми і домовилися в останній телефонній розмові», — заявив В.Путін 

Він підкреслив, що РФ і ФРН у вівторок «знову підтвердили необхідність неухильного виконання сторонами мінських домовленостей».

«Погодились, що в числі головних завдань має бути розведення сил і засобів сторін конфлікту, що дозволить повністю припинити обстріли, налагодити прямий діалог між Києвом і «невизнаними республіками», законодавчо закріпити особливий статус регіонів і на цій основі провести там вибори», — зазначив В.Путін.

Як повідомляв УНН, А.Меркель спробує відновити діалог з В.Путіним.