В Азовському морі зменшили квоти на билов бичків

logo


Запаси бичка в Азовському морі істотно зменшилися, а разом з ними знизилися і квоти для рибальства.

В Україні заборонять ловити раків
У Олешківській пустелі завелася риба

Про це повідомив в ефірі Крим.Реалії заступник голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко, коментуючи російську статистику з вилову риби.

«Ми спостерігаємо падіння промислу водних біоресурсів в Азовському морі майже на 50% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це пов’язано зі зменшенням ліміту за результатами наукових досліджень запасів бичка, який виступає традиційним об’єктом промислу в Азовському морі. Логічно, що в цьому році ми очікуємо тут зниження вилову бичка», — зазначив заступник голови Держрибагентства.

Андрій Кравченко додав, що зменшення популяції бичка могло бути викликано в тому числі будівельними роботами на мосту через Керченську протоку.

«Я допускаю, що запаси зменшилися через низьку факторів, в тому числі через будівництво «Кримського мосту», однак, щоб говорити про причини, треба провести дослідження. На жаль, українські вчені та екологи не мають доступу до частини акваторій Азовського і Чорного морів», — сказав Кравченко.

В Азово-Чорноморському басейні майже на 6,7 тисячі тонн знизився обсяг вилову риби в порівнянні з торішніми показниками. Про це 8 серпня повідомила прес-служба Росриболовства.

Нагадаємо, обсяги вилову риби в Азово-Чорноморському басейні знизилися більш ніж на 8 тисяч тонн щодо минулорічних показників.

Стежте за головними новинами агробізнесу в Україні та світі на Agravery.com, на сторінці Facebook, у Telegram або підпишіться на нашу розсилку, відправивши лист з темою «Розсилка» на  support@agravery.com.