Усі керівники «Магістральних газопроводів України» звільняються, – ЗМІ

logo


Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерело. За його словами, відповідні заяви вже написали в. о. глави МГУ Валерій Ноздрін, технічний директор Ігор Бурак і директор з юридичних питань Олексій Лань.

За даними джерела, причина їхнього звільнення – відсутність джерела фінансування МГУ.

«На компанію в загальному було виділено 20 млн грн. Основна їх частина вже «з’їдена». Останні гроші закінчуються в серпні», – сказало джерело.

Водночас воно стверджує, що проблема з фінансуванням МГУ не головна, а є похідною від рішення Кабміну відмовитися від підтримки цього проекту.

«Уряд самоусунувся. Причини нам не пояснювали, але схоже на те, що так вирішили зверху», – каже джерело.

Як зазначає видання, компанія «Магістральні газопроводи України» була основним проектом, на яку робив ставку Кабмін: у Володимира Гройсмана стверджували, що саме цьому підприємству, контрольований «Нафтогазом України» «Укртрансгаз» повинен передати в управління газотранспортну систему України. У «Нафтогазі» ж наполягали на тому, що ГТС повинна управлятися компанією «Оператор з управління ГТС», створеною при «Укртрансгазі». Публічна позиція НАК з цього приводу поки не змінилася, але вже скоро керівництво «Нафтогазу» може погодитися з ідеєю передачі ГТС до складу МГУ. За даними «Української правди», стартовим майданчиком для цього рішення стане висування на посаду глави МГУ Павла Станчака, який має стосунок до команди Андрія Коболєва.

Читайте также: