Уряд закликатиме парламент ухвалити трирічну бюджетну резолюцію

logo


Прем’єр-міністр України Володимр Гройсман заявив, що Уряд закликатиме парламент ухвалити трирічну бюджетну резолюцію, яка дасть можливість кращого планування розвитку країни.

Про це він сказав в ефірі «Свободи слова» на ІСTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Як Уряд, який хоче дивитись трохи далі, ніж на один календарний рік, ми хочемо внести в парламент бюджетну резолюцію на три роки… Ми маємо зробити більш широкий горизонт планувань і для цього нам потрібно зробити бюджетну резолюцію на три роки вперед», — сказав Гройсман.

Читайте також: Прем’єр вважає облікову ставку НБУ в 17% захмарною

Він додав, що декілька місяців назад Уряд запропонував проект закону, який дозволяв би Кабміну подавати бюджетну резолюцію не першого квітня, а першого червня або липня для подальшого ухвалення на три роки.

«Це означає, що вся країна буде вже більш стабільно дивитись у майбутнє на три роки…Щоб ми розуміли, які будуть макроекономічні показники, що ми плануємо по росту економіки і так далі», — сказав Гройсман.

Він додав, що парламент не ухвалив цей законопрект і тому Уряд буде звертатися до Верховної Ради, щоб ухвалити трирічну бюджетну резолюцію. Якщо ж цього не відбудеться, то Уряд подасть на схвалення однорічну резолюцію.