Уряд утворив робгрупу з вирішення системних проблем іноземних інвесторів

logo


Уряд утворив робгрупу з вирішення системних проблем іноземних інвесторів

Кабінет Міністрів України затвердив утворення та склад Міжвідомчої робочої групи з питань підготовки пропозицій для вирішення системних проблем і налагодження ефективної співпраці з іноземними інвесторами для реалізації їхніх пропозицій щодо поліпшення інвестиційного клімату.

Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабміну в середу.

Згідно з документом, наявним в агентства «Інтерфакс-Україна», до складу робочої групи під головуванням урядового уповноваженого з питань інвестицій входять 37 осіб (частково — за погодженням), у тому числі директор Офісу залучення і підтримки інвестицій (перший заступник голови групи), бізнес-омбудсмен (заступник голови групи).

У складі групи також представники міністерств і відомств (перші заступники і заступники міністрів і глав), голова Державної фіскальної служби, голова і заступник ДП «Адміністрація морських портів», директор з фінансів ПАТ «Укрзалізниця» (за погодженням), представники СБУ, Нацполіції, Антимонопольного комітету України.

Крім того, у складі групи (за погодженням) — президент асоціації підприємств «Український Національний комітет Міжнародної торгової палати», фахівці Американської торговельної палати.

Під час засідання уряду перший віце-прем’єр Степан Кубів запропонував також включити до складу робочої групи керівника Головного департаменту з питань економічної політики Адміністрації президента.

Згідно з документом, створена робгрупа є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабміну, основні завдання якої — координація дій центральних органів виконавчої влади в підготовці пропозицій щодо вирішення системних проблем іноземних інвесторів, які перешкоджають реалізації їхніх інвестпроектів.

Організаційне та інформаційне забезпечення роботи групи здійснює Секретаріат Кабміну.