Унікальні міні-трактори Oggun вироблятимуть на Хмельниччині

logo


Україна стає першою країною, що вироблятиме трактори Oggun за концепцією компанії CleBer «відкритих систем»

uatv

18.06.2018

Фото з сайта republic.com.ua

Американська компанія CleBer LLC підписала контракт з компанією “А3Тех-Україна” (Шепетівка, Хмельницька область) щодо виробництва міні-тракторів Oggun.

Угода дозволяє українському підприємству виробляти трактори Oggun із залученням якомога більшої кілUATVькості місцевих запчастин, повідомили в “А3Тех-Україна”,  повідомляє ТОВ A3TEХ- Україна у себе на офіційній сторінці у Facebook.

❗Американські міні-трактори вироблятимуть на Хмельниччині❗Американська компанія CleBer LLC підписала контракт з…

Опубліковано AgroONE 17 червня 2018 р.

У майбутньому компанія планує на 100% виробляти міні-трактори з місцевих комплектуючих. Дизайн трактора розроблений так, щоб у відкритому доступі були основні його системи (технологія “відкритих систем”).

Фото з сайта republic.com.ua

Метою такого дизайну є те, що фермер матиме змогу ліквідовувати несправність одразу на полі, не залучаючи для цього складних інструментів і спеціалістів для обслуговування.

Дизайн “відкритих систем” дає особливу технологію, що забезпечить дрібних фермерів України доступними тракторами, які підвищать продуктивність їхніх господарств. Крім того, це збільшить місцеве виробництво сільськогосподарської техніки, виготовлення деталей та комплектуючих, створить додаткові робочі місця.

Фото з сайта republic.com.ua

Поява доступного малогабаритного трактора, виробленого в Україні, матиме значний вплив на виготовлення аграрної продукції в цілому. Адже в Україні налічується 45035 тільки фермерських господарств і це має тенденцію на збільшення. Механізація малих господарств забезпечить новий рівень доступності місцевої сільськогосподарської продукції та зниження ціни на неї.

Україна стає першою країною, що вироблятиме трактори Oggun за концепцією компанії CleBer “відкритих систем”.

Джерело
UATV
дата
18.06.2018
категорії
Технології
поділитися