Укрзалізниця збирається змінити тарифи

logo


Укрзалізниця (УЗ) планує привести тарифну політику з пасажирських перевезень до ринкової за рахунок відмови від субсидування пасажирських перевезень. Основний прибуток перевізник планує отримувати від вантажних.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Представники «Укрзалізниці» повідомляють, що перевізник вже успішно впровадив цінову політику, яка ґрунтується на рівні попиту і пропозиції, для своїх вагонів Інтерсіті+ бізнес-класу.

Компанія також планує відкрити доступ до ринку залізничних перевезень для приватних компаній.

У компанії очікують збільшення числа приватних компаній, які володіють пасажирськими вагонами. Планується, що в районах з низькою щільністю населення будуть побудовані місцеві залізні дороги на основі промислового залізничного транспорту та вузькоколійних залізничних шляхів.

Другий етап також передбачає створення комерційних компаній в секторах приміських і регіональних пасажирських перевезень, які будуть належати місцевим органам влади, УЗ і іншим юрособам.

Варто додати, що у 2019 році «Укрзалізниця» планує у кілька етапів збільшити тарифи на пасажирські перевезення. Так у квітні вартість квитків вже підскочила на 12%, а в жовтні ціни піднімуть ще на стільки ж.

Нагадаємо, українці поскаржились на сервіс «Укрзалізниці».Під час дощу вода полилась просто у вагон на пасажирів.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у Дніпрі схопили дружка Кравцова: вимагав гроші за дивні послуги.

Також портал Знай.ua писав, що харків’яни платитимуть по-новому у громадському транспорті.