Укрзалізниця збільшила розмір підвищення цін на проїзд до 24% у цьому році

logo


Проект фінансового плану Укрзалізниці передбачає підвищення тарифів на пасажирські перевезення на 12% з квітня і на 12% — з жовтня, хоча раніше передбачалося підвищення по 10% два рази на рік.

Згідно з проектом фінплану, передають Українські Новини, додаткові доходи від підвищення тарифів заплановані в сумі 469,5 млн грн. Доходи від перевезень в міжнародному сполученні заплановані на рівні 2017 року з урахуванням коливання курсу іноземних валют по відношенню до гривні.

Укрзалізниця зазначає, що щорічно проводить роботу з місцевими органами влади щодо підвищення тарифів на пасажирські перевезення у приміському сполученні.

Однак ця процедура вимагає багато часу, також обласні державні адміністрації не згодні з вказаною ініціативою перевізника, тому проектом фінплану Укрзалізниці індексація тарифів на перевезення пасажирів у приміському сполученні не передбачена.

Нагадаємо, що раніше в компанії заявляли про плани підвищити тарифи на пасажирські перевезення двічі протягом року. Перше підвищення повинно було статися влітку.

Однак, напередодні директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев заявив, що перше підвищення цін відбудеться вже в квітні цього року.

Зазначимо, що щорічно компанія кілька разів змінює ціни на квитки для пасажирів, тому вартість залежить від сезону — чим більший попит, тим вище ціна. Зазвичай коефіцієнт підвищення/пониження ціни становить 1-1,1.

Укрзалізниця — український залізничний монополіст. Компанія почала свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter