«Укрзалізниця» планує відправляти поїзди на кордон з Кримом

Компанія «Укрзалізниця» заявила про плани відновити залізничне сполучення з територіями, які межують з півостровом Крим.

Така заява пролунала в ефірі телеканалу «Україна 24» від глави правління компанії Володимира Жмака. Він підкреслив, що залізничне сполучення по цьому напряму буде відновлено, проте потяги не зможуть їздити до Криму.

«Ми працюємо над тим, щоб відновити сполучення з територіями, які прилягають до Криму. На жаль, в сам Крим ми заїхати не можемо», — підкреслив глава правління. Він зазначив, що відновлення пасажирського сполучення з Росією, а також з територіями, які тимчасово непідконтрольні Києву, необхідно Україні з гуманітарною точки зору. Жмак нагадав, що у багатьох українців залишилися родичі в Росії, в Криму і на Донбасі, і для них такий поділ є болючим.

Глава правління вказав і на те, що поїзди з Києва до Москви були найприбутковішими для компанії, але вона втратила цього доходу, оскільки тепер всі пасажири їдуть в Москву через Мінськ. Мінський аеропорт був провінційним, але тепер щорічний потік пасажирів становить 5 млн, і це замість півтора млн до припинення руху поїздів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: