«Укрспирту» арештували рахунки: держпідприємство може збанкрутувати

logo


1 червня стало відомо про арешт рахунків державного підприємства «Укрспирт».

Як інформує прес-служби держпідприємства, рахунки були заблоковані в межах примусового виконання Державною виконавчою службою рішення від 11 вересня 2014 року про стягнення штрафів на суму майже 187 мільйонів гривень.

Читайте також: В Україні впало споживання спиртних напоїв через окуповані регіони

Водночас в «Укрспирті» запевняють, що станом на 31 травня 2018 року держпідприємство не має жодної заборгованості щодо податків, зборів чи платежів.

Стягнення накладені на підприємство обумовлені неузгодженими податковими нарахуваннями 2012-2014 років, за які жодний посадовець не поніс відповідальності,– йдеться у повідомленні.

Проте на держпідприємстві запевняють, що «Укрспирт» в судовому порядку скасував рішення, за яким було накладено стягнення, а накази про стягнення все одно були взяті до виконання.

У компанії також заявили, що накладення арешту на майно державного підприємства загрожує банкрутством, адже погасити нараховану фіскальною службою неузгоджену суму штрафних санкцій неможливо.

В «Укрспирті» застерігають, що через це державне підприємство може стати банкрутом, а уся спиртова галузь України може бути зупинена.

Як врятуватись від літньої спеки: топ-5 напоїв

31 травня, 13:09 Як врятуватись від літньої спеки: топ-5 напоїв

3530