“Укрспецторг” прийняв у ломбардів дорогоцінні метали, а гроші не заплатив

logo


Майже мільйон гривень “Укрспецторг” не заплатив ломбардам за їхній лом. У зв’язку з цим чотири ломбарди пішли до суду і програли. Керівник “Укрспецторгу” запевняє, що нічого ДСП не приймало, а на документах підпис не його.

ДСП “Укрспецторг” підпорядковується Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабміну. Займається ДПС управлінням нерухомого майна, торгівлею машин та промислового устаткування. Минулого року “Укрспецторг” відкрив новий напрям роботи по прийому дорогоцінних металів. Ломбардам було запропоновано прийняти ювелірку за більш вигідними цінами, ніж пропонує НБУ. На цю пропозицію відгукнулися деякі ломбарди.

В судовому реєстрі є кілька позовів від ломбардів до ДСП “Укрспецторг”. 132 тис грн вимагає “Ломбард ТОВ “Гарант Капітал ” і компанія”, 163 тис грн – “Ломбарду ТОВ “Надал” і Компанія”, 362 тис грн вимагає “І Ломбард ” ТОВ “Взаємодопомога” і Компанія”.  ДСП “Укрспецторг” не виплатив 90 тис грн Ломбарду “Добродар “Ломбардний Будинок і Компанія”.  

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням договору Укрспецторгом.

Минулого року держпідприємство отримало дорогоцінні метали від кількох ломбардів, а кошти на їхні рахунки так і не перерахувало. Між тим, керівник ДСП “Укрспецторг” заперечує існування договорів і запевняє, що він нічого не підписував., і суд наразі залишається на стороні “Укрспецторгу”.

Мар’яна Мотрунич

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.