«Укроборонпром» оголосив тендер на залучення стратегічного консультанта для проведення міжнародного фінаудиту концерну

logo


"Укроборонпром" оголосив тендер на залучення стратегічного консультанта для проведення міжнародного фінаудиту концерну

Держконцерн «Укроборонпром» оголосив тендер на залучення стратегічного консультанта для проведення міжнародного фінансового аудиту концерну, повідомила в понеділок прес-служба держконцерну.

Згідно з повідомленням, відкрита на ProZorro позиція передбачає «надання послуг стратегічного, операційного, технологічного, фінансового огляду та діагностики діяльності концерну і його учасників».

«Окрім того, переможець тендеру повинен також сконцентруватися над вдосконаленням розробленої стратегії корпоративної і виробничої реструктуризації «Укроборонпрому», підпорядкованих підприємств та товариств, а також над супроводом практичного впровадження розроблених фахівцями рекомендацій», — наголошується в повідомленні.

Як повідомляє прес-служба, для виконання цього завдання планується залучити провідну консалтингову компанію або консорціум компаній світового рівня, що мають ефективний досвід роботи в сфері оборонної промисловості.

До складу тендерного комітету увійшов представник сформованої міжнародної антикорупційної Transparency International (TI) незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (Нако). «Саме Тендерний комітет проведе всі необхідні заходи з процедури «конкурентного діалогу», — йдеться в повідомленні.

«Завдяки цим заходам очікується отримати реструктуризовані активи, які будуть сформовані в кілька акціонерних холдингових компаній, кожна з яких буде спеціалізуватися на певному секторі оборонної промисловості і мати можливість виходу на ринки капіталу», — уточнюється в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, в 2016 році «Укроборонпром» озвучив плани з проведення реформи ОПК, основними напрямками якої розглядаються: корпоратизація галузі, аудит із залученням міжнародних аудиторських компаній, кластеризація оборонних підприємств, захист технологій, а також запуск платформи розвитку оборонних інновацій.

Україна пов’язує успішне проведення реформи з розширенням технологічної та промкооперації в ОПК із західними союзниками, і в першу чергу, з США.

Київ також розраховує на допомогу, включаючи фінансову, американської сторони при проведенні реформи оборонної промисловості.

Читайте также: