«Укренерго»: в Україні найнижчі запаси вугілля на ТЕС за останні три роки

logo


КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Станом на сьогодні на складах українських електростанцій найнижчі запаси вугілля за останні три роки. Про це під час форуму «Тиждень Відкритої Енергетики» заявив в.о. директора НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук, передає кореспондент УНН.

«На сьогоднішній день запаси вугілля на складах наших електростанцій найнижчі, на цю дату я маю на увазі, за той період поки ми збираємо статистику взагалі», — сказав В.Ковальчук.

За його словами, з кожним роком спостерігається зниження запасів вугілля відносно попереднього періоду станом на певну дату.

читайте також: На складах України знаходиться 1,6 млн тонн вугілля — Насалик

«Мені б дуже хотілося всіх заспокоїти і сказати, що ми готові до зими. Магістральні мережі готові до зими, весь план робіт виконано на 100%. ТЕС здійснили відповідно до графіку ремонтні кампанії тих блоків, які мали здійснитися, «Енергоатом» без врахування якихось невеликих поточних проблем так само здійснює по графіку ремонтну кампанію своїх блоків. Але це не означає, що країна в цілому відчуває себе комфортно», — підкреслив В.Ковальчук.

Він зазначив, що ситуація, яка була в кінці 2014 року гарантовано не повториться.

«Незапланованих відключень (електроенергії – ред..)… їх точно не буде», — додав В.Ковальчук.

Як повідомляв УНН, 12 жовтня в морський торгівельний порт «Южний» прибула друга партія антрациту із США.