«Укренерго» разом з авторами фільму «Бобот і енергія Всесвіту» створять тематичну настільну гру

logo


14:11 23.06.2018

"Укренерго" разом з авторами фільму "Бобот і енергія Всесвіту" створять тематичну настільну гру

НЕК «Укренерго» і автори нового українського дитячого фантастичного фільму «Бобот і енергія Всесвіту» проведуть низку спільних заходів, зокрема створять тематичну настільну гру, повідомила прес-служба компанії.

«Діти-учасники заходів зможуть багато дізнатися про значення енергетики для сучасної людини, про те, як змінюється наше життя, чого варто чекати від нього в майбутньому. А також подивитися фільм «Бобот і енергія Всесвіту», дізнатися, як виникла і розроблялася ідея фільму, як проходили зйомки, створювалися спецефекти. Родзинкою спільного проекту «Укренерго» і кінематографістів стане настільна гра, в якій учасники зможуть разом пройти шлях і пригоди головних героїв фільму», – зазначили в прес-службі.

Технофентезі «Бобот і енергія Всесвіту» зняла студія Mental dRive за підтримки Держкіно України, стрічка має вийти в прокат 30 серпня 2018 ро ку. У фільмі розповідається історія 12-річного хлопчика, який разом зі своїм незвичайним товаришем Боботом – живою трансформаторною будкою – рятує світ від енергетичної катастрофи.

«Укренерго» здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває у підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості, але буде перетворено на приватне акціонерне товариство.